Autor: Petr Hovorka Akce 28. 4. 2020

Posnídejte s pekaři!

 

Na menu:

cafe au lait, aktuální trendy HR marketingu, croissant, diskuse, ovoce, Glassdoor.com, sýr a šunka, sdílení zkušeností, džem. Přijďte, těšíme se na Vás!

Představte si, že sedíte na verandě, svítí sluníčko a vy se kocháte pohledem na krásnou krajinu. Než se nadějete, servírují se vám na tácu ty nejlahodnější pochoutky. Zní to jako neuskutečnitelný sen, ale takovou atmosféru si můžete vychutnat i u nás v pekárně. 

A k tomu ještě: 

- inspirace vyčtená mezi řádky našeho výzkumu Aktuálních trendů HR marketingu v ČR pro rok 2015

- co je a jak funguje sociální síť Glassdoor.com

  

Francouzi se vyznačují tím, že nikam nespěchají. Když jedí, mají hodně chodů a každý z nich si pomalinku vychutnají. Tím se odlišují od ostatních zemí, kde lidé spěchají a buď vůbec nesnídají, anebo si vezmou jídlo do ruky.

I pekaři v BrandBakers se vyznačují tím, že nikam nespěchají. Aby firmy přitahovaly nejlepší lidi, práce na značce zaměstnavatele se uspěchat nedá. Pečeme poctivě a rádi. Tím se odlišují od ostatních poradenských společností, kde se pachtí, s potem na tváři hledají rychlá řešení a zkratky, které jim správné lidi přivádějí jen nahodile.

Není nic lepšího než začít ráno s úsměvem a s dobrou snídaní, kterou si vychutnáte s vašimi nejbližšími, nebo s pekaři. Usrkáváte vaši oblíbenou kávu, ukusujete pečivo s máslem a sýrem či kousky ovoce a mezitím se s ostatními bavíte o samých příjemných věcech. A hlavně nikam nespěcháte. Není to ideální ráno? 

Navíc k tomu dostanete něco z inspirace ze světa HR marketingu a zaměstnavatelských značek. Jsme rádi mezi lidmi, kteří stejně jako my chtějí měnit svět náborové komunikace a zážitků z náborového procesu. Které přemýšlejí spíše než o "recruitmentu / náboru" o "attractmentu / přitahování" těch nejlepších lidí.  

Jak se přihlásit?

Emailem potvrďte svou účast naší pekařce Lucii lucie.stoberova@brandbakers.cz nebo volejte +420 734 259 340

Přijďte, těšíme se na Vás!

Jak to vidí pekaři?

Kdysi byly velkou konkurenční výhodou továrny a technologie. Vítězil Henry Ford se svou pásovou výrobou. Pak nastoupila éra financí, patentů a ještě o něco později éra znalostí. Nyní přichází doba lidí. My pekaři v BrandBakers věříme, že budování zaměstnavatelské značky se zapojením vlastních zaměstnanců je cestou k přitáhnutí, zapojení a udržení těch nejlepších lidí. K budování firemní kultury, ve které lidé svůj talent můžou uplatnit a rozvinout. Pro nás jsou lidé energií (nikoli zdroji), která bude hýbat světem byznysu v následujících letech.

Pozn.: Část textu použita z článku Anny Beránkové - Snídaně jako na francouzském venkově. Začněte ráno vskutku stylově uveřejněném na serveru topzine.cz.

 

NEJLEPŠÍ ČLÁNKY DO E-MAILU

Je to jednoduché, zaregistrujte se a dostávejte výběr těch nejlepších článků každý měsíc do svého emailu.

Chci newsletter

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.