SLADĚNÝ MANAGEMENT, JASNÉ CÍLE, ZAPOJENÍ LIDÉ

Máte pocit, že vaše firma nešlape tak, jak by mohla? Že nevyužívá svůj potenciál naplno? Že se někteří lidé jen vezou? Že do práce nosí ruce a hlavu a srdce nechávají doma? Řešení existuje: nám se opakovaně podařilo změnit myšlení a nastavení firemních týmů.

Jak to vypadá ve firmách, které s námi spolupracují?

  1. Management mluví stejnou řečí a sleduje společný cíl
  2. Dlouhodobé cíle a strategie jsou vytvořeny a důsledně realizovány
  3. Týmy ve firmě spolupracují a táhnou za jeden provaz
  4. Lidé jsou motivovaní a dělají svou práci naplno
  5. Firemní hodnoty se žijí a utvářejí žádoucí firemní kulturu
  6. Manažeři jsou připraveni vést týmy i jednotlivce
  7. Strategie jsou uvnitř firmy srozumitelně komunikovány
  8. Lidé se o firmu zajímají a chtějí v ní pracovat

Stejně to může vypadat i u vás. A to i v dlouhodobém horizontu. Naším cílem je trvale udržitelný výsledek. Dosahujeme toho tím, že posilujeme kompetence lídrů a manažerů – tak, aby byli schopni pokračovat v nastavené trajektorii samostatně. 

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE

Upřímně, bez vás to nepůjde. Firemní kulturu posouváme kupředu pouze a společně s lídry, manažery a samozřejmě i vašimi lidmi. Věříme, že energie a nadšení vzniká spolu-tvořením, nikoli rozkazem nebo rozhodnutím shora. 

Naučíme vás orientovat se v těchto oblastech: 

VIZE A STRATEGIE

VIZE A STRATEGIE

VIZE A STRATEGIE

Vytváříme celostní strategie, které spojují lídry, kultury, byznys a lidi, a jsou předpokladem smysluplné práce.

VZTAHY A TÝMY

VZTAHY A TÝMY

VZTAHY A TÝMY

Ladíme týmy, pojmenováváme firemní hodnoty, posilujeme firemní kulturu, zvyšujeme angažovanost.

ROZVOJ LIDÍ

ROZVOJ LIDÍ

ROZVOJ LIDÍ

Posilujeme kompetence lídrů a manažerů tak, aby byli schopni vést týmy a vytvářet pečující prostředí.

KOMUNIKACE

KOMUNIKACE

KOMUNIKACE

Vytváříme komunikační strategie, které mění nedorozumění na porozumění. Budujeme značky zaměstnavatelů.

PLÁNOVÁNÍ A EXEKUCE

PLÁNOVÁNÍ A EXEKUCE

PLÁNOVÁNÍ A EXEKUCE

Nastavujeme procesy a návyky, které zajišťují, že se firmy neztrácejí a neustále ví kdy, kam a za kolik dorazí do cíle.

JAK UVAŽUJEME?

V našich článcích najdete inspiraci na vedení týmů, tvorbu celostních strategií, a také skutečné příběhy našich klientů nebo jiných inspirativních společností. Sdílení zkušeností je pro nás cestou, jak můžeme přispět ke změně ve více firmách a ve společnosti obecně.

JSME SEHRANÝ TÝM

Víme, jaké to je pracovat v korporaci, vést vlastní firmu nebo být na volné noze. Byli jsme řediteli, HR manažery, obchodníky, projekťáky, marketéry, ajťáky. A teď jsme Pekaři – konzultanti, kteří vědí, co změna na úrovni jednotlivce, týmu nebo celé firmy, obnáší.

Kontakt

Většina firem může být úspěšnější díky vlastním lidem. Zavolejte, napište. Probereme, co aktuálně řešíte. A když si názorově a lidsky sedneme, tak společně najdeme cesty, jak i vy můžete být úspěšnější díky lidem!

BRANDBAKERS Advisory, s.r.o.

Petr Hovorka

petr.hovorka@brandbakers.cz
+420 602 271 011

LEADERS ARE READERS

Brod je ještě daleko. Zatím si můžete stáhnout e-book, ve kterém představujeme náš leadership koncept Úspěšnější díky lidem. Včetně případové studie, rozhovoru s CEO a vzorového projektu.

Stáhnout
 

Jana Zahradníčková

Tvůrce vztahů

Jana je od dob svých studií na pedagogické fakultě spjata se vzděláváním sebe i ostatních.

V průběhu svého profesního života nahlédla pod pokličku několika dalších oborů – marketingu, projektového managementu a HR. Zkušenosti z těchto oblastí nyní kombinuje a využívá při své práci v BrandBakers Advisory. Má ráda lidi a věří, že je s nimi třeba pracovat, aby mohli naplnit svůj potenciál a pomáhat firmám růst.

Jana je hrdá rodačka z Brna, která si užívá poznávání krás země putováním nebo v sedle svého skútru.

 

Petr Hovorka

Koordinátor týmu

Petr si svou cestu k management consultingu prošlapával 20 let. Začal podnikat v devatenácti, 13 let vedl a spoluvlastnil kalendářové nakladatelství Helma 365, spoluzaložil agenturu BrandBakers, ze které se stal lídr na poli Employer Brandingu v ČR. 

V BrandBakers Advisory je partner a koordinuje celý tým. Současně funguje jako „jestřábí oko“, které sleduje dopady práce týmu na úspěšnost a spokojenost klientů. Petrovou parketou je navigování řídících týmů při tvorbě celostních strategií a budování firemní kultury. 

Jeho závislostí je neustále objevování: nových dovedností, míst na zemi či odrůd vinné révy.

 

Lenka Čápová

Průvodce změnou

Lenka pracovala více než 15 let v korporacích jako projektový a liniový manažer, hlavně v oblasti Telco a IT. Dlouho působila v zahraničí. Posledních 5 let dělá trenérku, lektorku, mentorku a konzultantku. Její doménou je trénink, facilitace a vizuální facilitace a zavádění a řízení změn. 

V BrandBakers Advisory zastřešuje rozvoj a vzdělávání jednotlivců, týmů a středního managementu. 

Mezi Lenčiny záliby patří její rodina: manžel, děti a zahrada. Ráda cestuje a užívá si života každým coulem.

 

Magda Hájková

Iniciátor rozvoje

Magda začala v management consultingu jako HR manažerka výrobní společnosti.  Po mnoha úspěšných projektech ale přešla i do externího pole jako konzultantka a psychoterapeutka. Má velkou důvěru v lidské schopnosti. Věří, že změna je možná a podporuje firmy i lidi na cestě k ní. 

V BrandBakers Advisory je expertkou na dlouhodobý a komplexní rozvoj zaměstnanců, jejich stabilizaci a na budování firemní kultury.

Její velkou vášní je cestování, prožívaní chutí i vůní míst dalekých i blízkých.

 

Anna Marešová

Komunikační profík

Ve světě HR se pohybuje 15 let. Oblastí HR komunikace a marketingu se zabývá od roku 2010, kdy pracovala v T-Mobilu Czech Republic a následně České spořitelně. Tam také vedla tým vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. Několik let působila v LMC na pozici Head of HR Marketing. Její hlavní dovedností je propojování PR, interní komunikace, marketingu a personalistiky. Ráda hledá souvislosti tam, kde je ostatní nevidí (nebo nechtějí vidět :). 

V BrandBakers Advisory pomáhá firmám budovat jejich značku zaměstnavatele, firemní kulturu a správně komunikovat „dovnitř i ven“. 

Miluje svou rodinu, cestování, dobré jídlo a Itálii.

 

Petr Holodňák

Mistr spolupráce

Petr během let své praxe řídil rozsáhlé IT projekty a z pozice šéfa vlastní společnosti CEREBRA koučoval a mentoroval manažery. Přitom poznal, že „jádro pudla” není v technologiích a nástrojích, ale v lidech. A to kdekoli: v bankovnictví, telekomunikacích, nebo třeba v průmyslu. Jeho zájmem i expertízou je tedy HR, ale ne ve smyslu Human Resources, ale Human Relations. 

Věří, že ať už pomáhá firmám s agilním managementem, digitální transformací, produktovou vizí a strategií, či interní komunikací a prostředím, v principu jde vždy o motivaci lidí. O to, jak vnímají smysl práce, o přístup nadřízených k podřízeným, o firemní kulturu.

V BrandBakers Advisory je partnerem a působí jako poradce pro ředitele společností.

Petrovým koníčkem je sledování různých modelů lidské spolupráce a jejich vliv na společnost jako takovou. Rád ale také kutí něco na zahradě, popřípadě jezdí s rodinou na výstavy psů.

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.