ZVYŠUJEME ANGAŽOVANOST

Jsme Pekaři značek, které zvyšují angažovanost. Máme recept, aby lidi práce bavila a firmy byly výkonnější. Vytváříme ve firmách prostředí, ve kterém se lidé cítí motivovaní.

Naše recepty

S jakými výzvami k nám firmy nejčastěji přichází?

  1. Jednotlivá oddělení ve firmě nespolupracují.
  2. Změřili jsme si angažovanost, ale nevíme, jak dál. 
  3. Vytvořili jsme si vizi, ale neumíme ji začít realizovat. 
  4. Korporát nám zadal strategii, ale nikdo ve firmě s ní nesouzní. 
  5. Firemní hodnoty máme, ale nikdo je nežije.
  6. Rychle rosteme a máme strach, že přijdeme o svou kulturu.
  7. Nevíme, jak správně uchopit interní komunikaci.
  8. Pořád řešíme, co nám nejde. Neumíme se ocenit.
  9. Střední management neumí lidi vést a rozvíjet.

CELOSTNÍ ŘEŠENÍ

Tvorba strategie, firemní kultura, rozvoj lidí. My tyto oblasti umíme propojit tak, aby firma věděla, kam jde, jak se tam dostane a měla k tomu správné lidi. A ti ji chtěli následovat.

TVOŘÍME STRATEGIE

TVOŘÍME STRATEGIE

TVOŘÍME STRATEGIE

Tvoříme celostní strategie a dáváme je na jednu stránku. Přenášíme vize do cílů a priorit. Zapojujeme všechny týmy. Měříme angažovanost lidí.

LADÍME KULTURY

LADÍME KULTURY

LADÍME KULTURY

Mapujeme a posilujeme firemní kultury, aby pomáhaly byznysu. Zavádíme firemní hodnoty do života firem. Tvoříme srozumitelnou interní komunikaci.

ROZVÍJÍME LÍDRY

ROZVÍJÍME LÍDRY

ROZVÍJÍME LÍDRY

Ladíme spolupráci týmů, od důvěry po schopnost sledovat společný cíl. Trénujeme měkké dovednosti jako oceňování, zpětná vazba, nenásilná komunikace.

SEHRANÝ TÝM

Jsme průvodci změnou. Věříme, že udržitelnost spočívá v souladu výsledků a vztahů. Spojujeme zkušenosti z byznysu, brandingu a rozvoje lidí.

Kontakt

Většina firem může být úspěšnější díky lidem. Zavolejte, napište. Probereme, co aktuálně řešíte. A když si názorově a lidsky sedneme, tak spolu něco dobrého upečeme.

BRANDBAKERS Advisory, s.r.o.

Petr Hovorka

petr.hovorka@brandbakers.cz
+420 602 271 011

LEADERS ARE READERS

Brod je ještě daleko. Zatím si můžete stáhnout e-book, ve kterém představujeme náš leadership koncept Úspěšnější díky lidem. Včetně případových studií a rozhovorů s CEOs.

Stáhnout
 

Tomáš Leidl

Průvodce změnou

Tomáš, kreativní duše a technologický nadšenec, má přes 15 let zkušeností s vedením změn, koučováním a grafikou.

Jako multipotencionalista se věnuje mnoha oborům, což mu umožňuje přinášet inovativní řešení. V BrandBakers Advisory pomáhá jako kreativec a průvodce změnou. Je autorem knihy "Mlha podzimních večerů" a věří v neustálé učení a vystupování z komfortní zóny.

Rád objevuje nové technologie a jejich potenciál při řešení problémů. 

 

Jana Zahradníčková

Tvůrce vztahů

Jana je od dob svých studií na pedagogické fakultě spjata se vzděláváním sebe i ostatních.

V průběhu svého profesního života nahlédla pod pokličku několika dalších oborů – marketingu, projektového managementu a HR. Zkušenosti z těchto oblastí nyní kombinuje a využívá při své práci v BrandBakers Advisory. Má ráda lidi a věří, že je s nimi třeba pracovat, aby mohli naplnit svůj potenciál a pomáhat firmám růst.

Jana je hrdá rodačka z Brna, která si užívá poznávání krás země putováním nebo v sedle svého skútru.

 

Petr Hovorka

Koordinátor týmu

Petr si svou cestu k management consultingu prošlapával 20 let. Začal podnikat v devatenácti, 13 let vedl a spoluvlastnil kalendářové nakladatelství Helma 365, spoluzaložil agenturu BrandBakers, ze které se stal lídr na poli Employer Brandingu v ČR. 

V BrandBakers Advisory je partner a koordinuje celý tým. Současně funguje jako „jestřábí oko“, které sleduje dopady práce týmu na úspěšnost a spokojenost klientů. Petrovou parketou je navigování řídících týmů při tvorbě celostních strategií a budování firemní kultury. 

Jeho závislostí je neustále objevování: nových dovedností, míst na zemi či odrůd vinné révy.

 

Lenka Čápová

Průvodce změnou

Lenka pracovala více než 15 let v korporacích jako projektový a liniový manažer, hlavně v oblasti Telco a IT. Dlouho působila v zahraničí. Posledních 5 let dělá trenérku, lektorku, mentorku a konzultantku. Její doménou je trénink, facilitace a vizuální facilitace a zavádění a řízení změn. 

V BrandBakers Advisory zastřešuje rozvoj a vzdělávání jednotlivců, týmů a středního managementu. 

Mezi Lenčiny záliby patří její rodina: manžel, děti a zahrada. Ráda cestuje a užívá si života každým coulem.

 

Magda Hájková

Iniciátor rozvoje

Magda začala v management consultingu jako HR manažerka výrobní společnosti.  Po mnoha úspěšných projektech ale přešla i do externího pole jako konzultantka a psychoterapeutka. Má velkou důvěru v lidské schopnosti. Věří, že změna je možná a podporuje firmy i lidi na cestě k ní. 

V BrandBakers Advisory je expertkou na dlouhodobý a komplexní rozvoj zaměstnanců, jejich stabilizaci a na budování firemní kultury.

Její velkou vášní je cestování, prožívaní chutí i vůní míst dalekých i blízkých.

 

Anna Marešová

Komunikační profík

Ve světě HR se pohybuje 15 let. Oblastí HR komunikace a marketingu se zabývá od roku 2010, kdy pracovala v T-Mobilu Czech Republic a následně České spořitelně. Tam také vedla tým vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. Několik let působila v LMC na pozici Head of HR Marketing. Její hlavní dovedností je propojování PR, interní komunikace, marketingu a personalistiky. Ráda hledá souvislosti tam, kde je ostatní nevidí (nebo nechtějí vidět :). 

V BrandBakers Advisory pomáhá firmám budovat jejich značku zaměstnavatele, firemní kulturu a správně komunikovat „dovnitř i ven“. 

Miluje svou rodinu, cestování, dobré jídlo a Itálii.

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.