Employer Branding Masterclass

Employer Branding Masterclass

15. 8. 2020
Petr Hovorka
petr.hovorka@brandbakers.cz

 

Tagy: Workshopy,


1. facilitovaný Employer Branding workshop

Řekli jsme dost. Už žádné další přednášení a cvičení „na sucho“. Přicházíme s konceptem workshopu, který si obsahem naplníte sami.

Mnohokrát jsme facilitaci vyzkoušeli při řešení komplexních problémů u klientů a víme, že nese své ovoce. Je to způsob, jak najít cesty a vytvořit řešení, které budete schopni druhý den po workshopu začít sami naplňovat.

Program bude takový, jaký si dohodnete.

Můžeme se zaměřit více na interní část budování značky zaměstnavatele – vytváření zkušenosti zaměstnanců a posilování firemní kultury nebo se zabývat komunikací, tedy jak svou značku dostat ke správným kandidátům na trhu práce. Záleží na vás. Společně, s naší facilitací, pak budete hledat odpovědi na otázky, které z programu vyplynou, sdílet své zkušenosti a nápady s ostatními účastníky. My jako mentoři a Employer Branding experti přidáme své praktické zkušenosti a tipy.

  • Kdy: úterý 13. 10. 2020; program od 9 do 17h, od 8.30 malá snídaně

  • Kde: Animika Hub, Křižíkova 176/27, Praha 8 - Karlín, mapa zde
  • Kdo: vy – profíci, kteří se Employer Brandingu věnují v praxi a Petr Hovorka
  • Kapacita: maximálně 12 účastníků
  • Za kolik: 5800 Kč bez DPH (kolega z firmy to má za 75 %); v ceně je dopolední a odpolední coffee break, oběd je ve vlastní režii)

  • Zrušit účast bez poplatku je možné do 5.10., jinak účtujeme 70 % ceny workshopu
  • Další informace: petr.hovorka@brandbakers.cz, +420 602 271 011

Registrujte se ve formuláři níže.

A přijďte na konferenci Employer Branding Experience, která se lost uskuteční 22. 10. v netradičním formátu. Všechny informace najdete na www.ebx.cz

<<< zpět

comments powered by Disqus

<<< zpět