TVOŘÍME ZNAČKY, KTERÉ PŘITAHUJÍ LIDI

Nedaří se vám do firmy získávat ty správné nové zaměstnance? Chybí vašim lidem angažovanost, tedy zápal pro společnou věc? Společně to dokážeme změnit. Pomůžeme vám stát se srozumitelnou firmou, se kterou se lidé dokáží identifikovat. Společně vybudujeme váš Employer Brand.

Co s námi získáte

  1. Budete přitahovat více motivovaných lidí, kteří nehledají jen práci, ale chtějí být součástí právě vaší firmy.
  2. Vaši zaměstnanci vám budou lépe rozumět. Z řady z nich se stanou ambasadoři, kteří vám pomohou s budováním značky.
  3. Získáte efektivní strategii externí a interní komunikace a sehraný tým, který ji dokáže realizovat.

NAŠE PRÁCE

Měli jsme tu čest spolupracovat s desítkami firem z nejrůznějších odvětví byznysu. Každá spolupráce je jedinečná a cesta k cíli přináší všem nová poznání. Ať už se jedná o dílčí projekt nebo mnohaletou společnou cestu, vždy usilujeme o to, vytvořit si s klientem vztah, být partnerem, nejen dodavatelem řešení. Zde malá ochutnávka několika případovek. Budeme rádi, když mezi ně přibyde i ta naše společná. 

JAKÉ POUŽÍVÁME NÁSTROJE

Dobrá analýza vám dá cenné informace. Employer Value Proposition (EVP) a strategie zajistí, že budete říkat a dělat jen to, co má smysl. Díky správným komunikačním kanálům dokážete lidi efektivně oslovit. A nakonec ten správný obsah komunikace zajistí, že vám budou rozumět.

 

Video & Podcast

Video & Podcast

Video & Podcast

Projekty, příběhy nebo strategické plány. To vše lidé snáze navnímají ve formě videa nebo podcastu. Na audiovizuálním obsahu hodně stavíme.

Analýzy

Analýzy

Analýzy

Nastudujeme data z vašich zdrojů, promluvíme si s manažery i zaměstnanci, uděláme dotazníková šetření, podíváme se na konkurenci.

Content

Content

Content

Témata, ediční plány pro vaše jednotlivá média a každodenní realizace. Články, příspěvky na sociálních sítích nebo váš newletter. Pravidelný obsah je klíč.

Employer Value Proposition

Employer Value Proposition

Employer Value Proposition

Společně definujeme jaké lidi chcete, co o vás mají vědět a jak vás vnímat, co u vás získají. EVP je základním kamenem vaší značky zaměstnavatele.

Strategie

Strategie

Strategie

Definujeme jak, s jakým obsahem a v jaké formě komunikovat se zaměstnanci a jak s kandidáty, na co se zaměřit v celém životním cyklu zaměstnance.

Kariérní web

Kariérní web

Kariérní web

Vytvoříme kariérní web, který se stane výkladní skříní vaší firmy, coby zaměstnavatele. Díky jeho obsahu vám budou kandidáti rozumět.

Interní komunikace

Interní komunikace

Interní komunikace

Dáme vašim zaměstnancům kontext. Vysvětlíme jim co a proč se ve firmě děje, přineseme jim inspiraci, vysvětlíme důležitá témata.

Externí komunikace

Externí komunikace

Externí komunikace

Postaráme se o externí komunikaci, která vám pomůže oslovit a zaujmout ty správné kandidáty, představit jim vaši společnost a získat je.

Workshopy

Workshopy

Workshopy

Workshopy a pravidelná setkání nám pomohou zatáhnout váš tým do hry, získávat a předávat informace a dovednosti.

S NÁMI BUDETE SPOLUPRACOVAT

Vědět, že jsme vytvořili nějakou hodnotu, něco, co v čase přetrvá. Každý den. O to nám společně jde.

Kontakt

Pomůžeme vám získávat motivované kandidáty a zvyšovat angažovanost vašich zaměstnanců. Potkejme se, promluvme si o tom.

BRANDBAKERS Communications, s.r.o.
Bořivojova 1252/4
130 00  Praha 3 - Žižkov
IČ: 095 53 843

Jiří Landa

jiri.landa@brandbakers.cz
+420 734 158 585

 

Jirka Landa

Strategie

Jirka má na starost tvorbu strategií. Vede tým, který realizuje průzkumy, workshopy s klienty, vytváří Employer Value Proposition, strategie a akční plány pro interní a externí komunikaci firem.

 

Ondřej Tylčer

Obsah komunikace

Ondra vede tým, který pro naše klienty tvoří veškerý obsah komunikace. Videa, podcasty, články, příspěvky, fotky, animace. To je jeho parketa. 

 

Klára Sokobová

Design

Klára má na starost grafickou podobu všech výstupů, které pro naše klienty realizujeme. Vede tým grafiků a détépáků, kteří navrhují weby, prezentace, tištěné materiály a v komunikaci používaný vizuální obsah.

 

Kačka Tauchenová

Komunikace

Kačka vede tým, který pro naše klienty vytváří a spravuje komunikační kanály a prostředky, sociální sítě. Strategie, kampaně, budování komunit, to vše zastřešuje. Vede také náš důležitý Ambassadorship program, který pomáhá firmám zapojit do komunikace zaměstnance a dosahovat tak výrazně lepších výsledků.

 

Goran Patlejch

Design thinking

Goran je bedna na to, jak dát myšlenkám, informacím a různým řešením tvar a strukturu. Nutí nás pochopit uživatele výstupu, definovat přínosy a ústřední myšlenky. Ať už se jedná o podobu našich produktů a služeb, prezentací, strategických dokumentů pro naše klienty, Goran se stará o to, aby jim lidé rozuměli. 

 

Olga Kovanda

Finance

Olga má na starost finance. Stará se o to, aby BrandBakers Communications mělo v pořádku fakturaci, účetnictví, cash-flow, daně, audity a všechny ty další věci, které jsou nám ostatním, z podstaty spíše kreativcům, prostě cizí. 

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.