Konference World Employer Branding Day 2019

Konference World Employer Branding Day 2019

17. 12. 2018
Petr Hovorka
petr.hovorka@brandbakers.cz

 

Tagy: Tipy, Workshopy, Články,


Již 4. ročník největší konference v oblasti Employer Brandingu zavítá v roce 2019 do Lisabonu.

Možná to taky z konferencí znáte – mnohdy nejde ani o jednotlivé přednášky jako o networking a diskuse o přestávkách a na after party. A navazováním kontaktů a sdílením zkušeností je konference World Employer Branding Day pověstná. Do Lisabonu se sjedou zástupci z agentur, které se věnují Employer Brandingu, z 50 zemí. A short list řečníků je také nabitý – Facebook, Netflix, Indeed, City... Seznamte se se všemi řečníky a program konference na webu. Měl by padnout dosavadní rekord – loňský 3. ročník v Praze navštívilo 400 lidí, do Lisabonu by mělo přijet 500 účastníků ze 45 zemí.

Brett Minchington zve na konferenci těmito slovy: „Join us in 2019 when leaders of all nationalities and expertise will come together for a world class ADVANCED LEARNING, NETWORKING and CULTURAL experience that will inspire you to take positive action to prepare and adapt to the future of work.“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekapitulace:

Kdy a kde: 15. až 17. května 2019 (hlavní program je 16. května), Tivoli Theatre, Lisabon

EARLY BIRDS LÍSTKY ZA 645 € JSOU K MÁNÍ DO 21. PROSINCE, POTÉ BUDOU O 100 € DRAŽŠÍ

Přátelé BrandBakers: všichni naši přátelé a fanoušci, kteří nás lajkují na Facebooku a sledují na Linkedinu, dostanou při zadání promo kódu „brandbakers“ 100 € slevu (není nad to si nějaké fanoušky nakoupit :)

Registrace a veškeré informace: kompletní ceník a registrace je ZDE + web konference

Těšíme se na viděnou v květnu v Lisabonu.

Pekaři & Brett

<<< zpět

comments powered by Disqus

<<< zpět