Co pečeme > Realizace

Opravdové náborové video

Co to je?

Zapomeňte na super nákladné nablýskané reklamní spoty. Náborové video v našem pojetí je především autentickým představením opravdového života zaměstnanců ve vaší společnosti. Má za úkol představit poslání a hodnoty, které ve firmě společně sdílíte, prostředí a atmosféru, která u vás panuje, a předat kandidátům váš příslib zaměstnavatele, tedy hlavní důvody, pro které by měli chtít u vás pracovat. Důležitou roli pak hrají samotní zaměstnanci, jejich tváře, jména a názory. Oni jsou důvodem, proč by vám kandidáti měli věřit.

Co vám to přinese?

Dokážete kandidáty zaujmout a důvěryhodně a opravdově představit svou firmu coby zaměstnavatele. Zprostředkujete atmosféru, předáte své sdělení a zároveň vyvoláte emoce.

Zkrátka, dobré náborové video dokáže mnohem více než sebelepší texty a fotografie.

Jak to pečeme?

Nejprve si společně s vámi vyjasníme, pro jakou cílovou skupinu kandidátů bude vaše náborové video určeno, jaké jsou charakteristiky a specifika této cílové skupiny. Tato zjištění případně doplníme malým výzkumem. Ujasníme si kde všude má být vaše náborové video uveřejněno a jaké možnosti skýtá váš rozpočet.

Společně s vámi formulujeme obsah a formu sdělení, zejména hlavní příslib, poslání a hodnoty, které ve společnosti sdílíte a které je žádoucí zprostředkovat kandidátům. Následně osobně poznáme prostředí vaší společnosti, firemní kulturua provedeme rozhovory s několika vašimi zaměstnanci. Napíšeme scénář, vytvoříme storyboard, navrhneme doplňkovou infografiku, vybereme voiceover a hudbu, připravíme realizační plán. 

Poté, co si s vámi vše odsouhlasíme, uskutečníme natáčení. V průběhu postprodukce vám představíme dílčí výstupy.V postprodukci zohledníme vaše případné připomínky a video finálně dokončíme.

Jak vypadá výsledek?

Výsledkem je vaše atraktivní a opravdové náborové video, upečené na míru cílové skupině a prostředí, ve kterém bude uveřejněno.

<<< zpět na produkty

Garant produktu

stáhněte si PDF


Máte dotaz, chcete znát náš názor nebo nás chcete jen pozdravit? Napište nám:

Rychlý kontakt:
+420 734 158 585
+420 602 271 011
info@brandbakers.cz