Autor: Petr Hovorka Tipy 18. 6. 2024

Hledáme průvodce změnou

Tvoje příležitost

V některých firmách stále pracují lidské zdroje. Přitom mnoha lídrům je již jasné, že takto transakčně (peníze za čas lidí) již nějakou dobu pracovní vztahy přestávají fungovat. Tito lídři hledají způsoby, jak se změnit a změnit celé firmy. My, Pekaři v BrandBakers Advisory, jim ukazujeme cestu, jak na to. Jak budouvat dlouhodobě úspěšné firmy, založené na správném vyvážení výsledků a vztahů, na smysluplné práci v pečujícím prostředí.

Náš core tým spojujeme zkušenosti z byznysu, brandingu a rozvoje lidí. Ptáme se, hodně. Předáváme zkušenosti, rádi. Měníme sebe a firmy, často. Seznam se s týmem. Prolistuj si představení s ukázkami naší práce, přečti si e-book Úspěšnější díky lidem nebo případovku Jak jsme pekli firemní hodnoty v Notinu.

Tvoje práce

Zapojíš se do všech částí byznysu. Napíšeš článek na blog, příspěvek na Linkedin. Oslovíš potenciálního klienta, který přijde na naši Inspirativní snídani  a vyrazíš za ním na schůzku. Navnímáš jeho problém a navrhneš řešení, vytvoříš nabídku projektu. Kolem sebe máš tým, se kterým můžeš cokoliv diskutovat. A pozor – s prací jsou spojeny i  admin věci jako správa webu, socek, blogu, newsletteru, bufferu, faktury, organizování eventů.

Hlavní náplní však bude facilitování workshopů, vytváření interní komunikace, designování procesů v rámci firemní kultury a vedení rozvojových tréninků. Abychom spolu mohli tvořit, potřebuji, abys byl/a v kanceláři v Karlíně alespoň 2 dny v týdnu. Klienty máme z celé ČR, takže je to taky o cestování. A občas vedeme workshopy nebo celé projekty v angličtině.

Kdo jsi ty

Níže je ideální soubor vlastností a dovedností. Realita bude taková, že budeš originálním mixem talentů a vlastností.

  • člověk, který si již něco odžil a odpracoval v manažerské roli a stále na sobě maká

  • parťák, který vidí ve věcech příležitost a prostor se realizovat, ne problém 

  • obchodník, který umí identifikovat prostor pro rozšíření spolupráce

  • facilitátor, který rád provází lidi tématem, stejně jako kouče, který se rád ptá

  • designér a kreativec, který hledá a navrhuje to správné řešení pro danou situaci

  • administrátor, trpělivý, protože i tuto práci prostě musí někdo udělat

Práce v BrandBakers Advisory je o svobodě a zodpovědnosti. Je o smysluplné práci; nemáme ve zvyku slevovat z našich představ. Je to práce o neustálém učení se, designování individuálních řešení (kreativitě), poznávání různých firem (pestrosti), flexibilitě v mnoha ohledech.

Jak vidí práci Jana Zahradníčková, která s námi strávila poslední 3 roky?

BrandBakers Advisory bude vždycky moje srdcovka. Miluju značky, které pomáhají a Pekaři prostě umí upéct funkční řešení na problémy firem. Navíc je to příjemná a milá banda lidí, se kterými je radost pracovat. Všichni z nich se stali mými dobrými kamarády. Tím, že se neberou vážně a jsou hraví, tak k sobě přitahují i podobný typ klientů, a to je paráda. Na této pozici můžeš využít veškeré své zkušenosti a stejně se budeš stále něco nového učit. Pořád jde věci zlepšit, zefektivnit, udělat hezčí. Takže se tu můžeš v mnoha ohledech realizovat.

Já si ovšem vždy nejvíc vážila důvěry, kterou mi Petr dal. Dělat bylo pořád na čem, ale můžeš si věci rozložit podle sebe a hodně pracovat z domu. Nejvíc mě bavila naše kreativní brainstormingová setkání, kdy jsme v tandemu vymýšleli strategie. Různého druhu. Od řešení pro klienta, přes obchodní taktiku nebo třeba témata komunikace na sockách. Pokud nechceš stereotyp, tak tohle je ta nejlepší příležitost. Tvá práce je jiná s každým klientem, změny se zavádějí rychle. Podtrženo, sečteno – v Pekárně tě to bude bavit!:)

Tvoje odměna

Tvoje odměna bude tvořena malou fixní částí a podílem z fakturovaných částek za tvou práci. Spolupráce bude na IČO. 

Něco o Pekařích

BrandBakers vznikli v roce 2012 s myšlenkou přenést přístup firem k zákazníkům do světa HR, do světa zaměstnanců. Dnes se jako BrandBakers Advisory specializujeme na výkonnost firem. Tvoříme značky, které zvyšují angažovanost. Provádíme řídící týmy tvorbou celostních strategií, pomáháme firmám vědomě budovat firemní kulturu a zavádět firemní hodnoty a rozvíjíme lídry a manažery, aby byli úspěšní. Aby firmy věděly, kam jdou, jak se tam dostanou a měly k tomu ty správné lidi, kteří chtějí jít s nimi.

Děláme firmy úspěšnější díky angažovaným lidem.

Na konci roku 2026 chceme být TOP 3 firmou v oblasti angažovanosti zaměstnanců v ČR.

Jsme jedineční tím, že umíme dodat celostní řešení angažovanosti, od měření po realizaci.

Vidíš se v tom? Napiš nebo zavolej. Dáme řeč.

petr.hovorka@brandbakers.cz

+420 602 271 011

NEJLEPŠÍ ČLÁNKY DO E-MAILU

Je to jednoduché, zaregistrujte se a dostávejte výběr těch nejlepších článků každý měsíc do svého emailu.

Chci newsletter

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.