Co pečeme > Realizace

Hodnoty a pravidla - základ zdravé firemní kultury

Co to je?

Tento produkt je určen primárně malým až středně velkým společnostem. Jedná se o hodnoty a pravidla hry ušitá na míru vaší společnosti v oblastech: nábor, rozvoj a vzdělávání zaměstnanců, interní komunikace. 

Produkt má velký význam i v případě, že společnost teprve vytváří HR oddělení. 

Co vám to přinese?

Získáte hodnoty a jasná pravidla hry vaší společnosti.

Vytvoříte transparentní podmínky pro práci všech zaměstnanců a nábor a rozvoj těch správných lidí.

Snáze se vám podaří angažovat své zaměstnance a zvýšit tak jejich výkonnost. V řadách vlastních zaměstnanců vytvoříte ambasadory vaší značky.

Jak to pečeme?

Se zástupci vašich zaměstnanců uskutečníme 2–3 workshopy, na nichž vytvoříme a popíšeme hodnoty v souladu se značkou, kterou chcete jako společnost budovat.

Vaše hodnoty vizualizujeme a spolu s vašimi zaměstnanci převedeme do praktických příkladů – záměrem je zajistit životnost hodnot.

Společně s vámi vytvoříme a zavedeme pravidla pro oblast náboru, rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, interní komunikace tak, aby podporovaly interní branding v souladu s živými hodnotami.

Jak vypadá výsledek?

Budete lépe vybaveni pro to, abyste dokázali oslovovat a získávat do svých řad ty pro značku správné kandidáty,komunikovat s nimi a vést je způsobem, který povede k jejich vyšší angažovanosti a tím i přínosu pro společnost.

<<< zpět na produkty

Garant produktu

stáhněte si PDF


Máte dotaz, chcete znát náš názor nebo nás chcete jen pozdravit? Napište nám:

Rychlý kontakt:
+420 734 158 585
+420 602 271 011
info@brandbakers.cz