Co pečeme > Realizace

Konzultace na assessment a development centrech

Co to je?

Pomůžeme vám vybrat toho správného člověka na pozici, ať se již jedná o externí či interní nábor, nebo povýšení zaměstnance.

Prakticky to znamená, že vytvoříme funkční design assessment/development center, která jsou schopna odhalit schopnostia potenciál konkrétních lidí dle předem stanovených kritérií.

Co vám to přinese?

Svou pozici obsadíte vhodným kandidátem, resp. minimalizujete riziko výběru nesprávného kandidáta. Zajistíte soulad mezi osobnostními charakteristikami vybraného kandidáta a DNA vaší značky.

Snížíte své náklady spojené s náborem. U zaměstnanců, které zapojíte jako interní hodnotitele, zvýšíte jejich angažovanost a budete rozvíjet jejich schopnosti.

Jak to pečeme?

Seznámíme se s profilem vašeho ideálního kandidáta a kompetencemi požadovanými na danou pracovní pozici.

Přípravíme agendu dne a obsah jednotlivých cvičení assessment/development centra a nastavíme správný poměr mezi skupinovými a individuálními cvičeními.

Vybereme interní i externí hodnotitele ve správném poměru a proškolíme je (zejména ty interní). Uskutečníme assessment centrum, provedene vyhodnocení výsledků jednotlivých kandidátů. Výsledky vám představíme a rovněž je sdělímesamotným zúčastněným kandidátům.

Jak vypadá výsledek?

Výsledkem je funkční assessment/development centrum, které je schopné odhalit ty skutečně správné kandidáty, kteří mají nejen požadované kompetence, ale i osobnostní charakteristiky slučující se s DNA vaší značky.

K assessmentu/development centru přistupujeme „lidsky“ – našim záměrem je, aby každý z účastníků prožil zajímavý den, který si užije bez zbytečně vyvolaného stresu.

<<< zpět na produkty

Garant produktu

stáhněte si PDF


Máte dotaz, chcete znát náš názor nebo nás chcete jen pozdravit? Napište nám:

Rychlý kontakt:
+420 734 158 585
+420 602 271 011
info@brandbakers.cz