Co pečeme > Realizace

Značka zaměstnavatele na sociálních sítích

Co to je?

Věříme, že sociální sítě představují klíčové prostředí, ve kterém lidé komunikují, nasávají informace a emoce a sdružují se s ostatními jedinci v určitých komunitách. Jejich význam v personalistice stále roste a představují efektivní nástroj náboru zaměstnanců.

Tento produkt se věnuje efektivnímu využití LinkedIn a Facebook pro budování značky zaměstnavatele a přitahování a cílenéoslovování těch pro firmu správných kandidátů. Zcela zásadně se zde věnujeme obsahu vaší komunikace.

Co vám to přinese?

Tím, že budete na Facebooku a LinkedIn komunikovat a šířit ten správný obsah, budete systematicky ovlivňovat to, co si o vás lidé myslí a co k vám cítí, tedy budovat svou značku zaměstnavatele. Správné využití sociálních sítí vám pomůže dlouhodobě přitahovat ty správné kandidáty. Cílené kampaně na sociálních sítích vám přivedou ty správné kandidátyna aktuálně nabízené pozice mnohdy lépe, než pracovní portály či mnozí headhunteři.

Jak to pečeme?

Provedeme analýzu vaší stávající náborové komunikace a zadáme vám „domácí úkol“ spočívající v zodpovězení řady otázek v dotazníku, které nám pomohou pochopit, kým jako firma jste, v co věříte a jak vypadá vaše firemní kultura. 

Formou tříhodinového pracovního setkání s vámi rozebereme vaši firmu do šroubku a získáme informace důležité pro oprav-dové a zároveň atraktivní představení vaší firmy.

Posbíráme u vás všechny informace a podklady a vytvoříme z nich prvotní obsah na Facebook a LinkedIn (mají svá specifika a patří na ně specifický obsah).

Vytvoříme vám strategii pro dlouhodobou práci s těmito sociálními sítěmi a pro tvorbu a šíření obsahu komunikace.

Vaše vybrané zaměstnance s těmito sociálními sítěmi naučíme efektivně pracovat. Případně budeme profily spravovatve spolupráci s vámi.

Jak vypadá výsledek?

Získáte funkční profily na Facebook a LinkedIn s atraktivním a opravdovým obsahem a strategii pro dlouhodobou práci s nimi.

Svou efektivní přítomností na sociálních sítích budete přispívat k vnímání vaší značky zaměstnavatele a přitahovat ty správné kandidáty. Pomocí kampaní získáte ty správné kandidáty na aktuálně nabízené pozice. Vytvoříte si funkční a finančně nepříliš náročnou alternativu inzerce na pracovních portálech. 

Oslovíte nejen aktivně hledající kandidáty, ale i ty pasivně hledající, mezi nimiž je řada skutečných talentů.

<<< zpět na produkty

Garant produktu

Xénia

Xénia Křížová

Textař a správce firemních profilů na sociálních sítích

+420 739 04 84 92

xenia.krizova@brandbakers.cz

stáhněte si PDF


Máte dotaz, chcete znát náš názor nebo nás chcete jen pozdravit? Napište nám:

Rychlý kontakt:
+420 734 158 585
+420 602 271 011
info@brandbakers.cz