Co pečeme > Realizace

Cílené náborové kampaně

Co to je?

Naše cílené náborové kampaně jsou určené především těm firmám, které zjistily, že ty nejlepší kandidáty z určitých profesína klasických pracovních portálech nenajdou, a to nejčastěji proto, že tito lidé práci aktivně nehledají.

Jde zkrátka o to poznat a pochopit cílovou skupinu kandidátů a předložit jim pro ně atraktivní nabídku v místě, kde se nejčastěji vyskytují. Děláme vlastně to samé, co dělají vaši kolegové v marketingu ve vztahu k zákazníkům, když jim chtějí prodat vašeprodukty a služby.

Co vám to přinese?

Na vaše konkrétní pozice získáte ty správné lidi, které byste na běžných pracovních portálech nenašli. Řadu pasivně hledajících kandidátů totiž takto můžete přesvědčit o tom, že jste pro ně lepší než jejich stávající zaměstnavatel. Nespoléháte se přitom pouze na headhuntera, který vám mnohdy přivede jen jednoho, zaručeně správného, kandidáta.

Jak to pečeme?

Nejprve potřebujeme poznat, kým jako firma jste, v co věříte, jak vypadá vaše firemní kultura, kdo je správným kandidátem, co od něj očekáváte, jakým výzvám a úkolům bude ve vaší firmě čelit.

Vyzpovídáme vás a vaše vybrané zaměstnance, abychom co nejlépe poznali a pochopili cílovou skupinu kandidátů.V případě potřeby doplníme o rozhovory či dotazníky s respondenty dané cílové skupiny.

Připravíme a realizujeme cílenou kampaň (obsah a formu komunikace, prostředky a komunikační kanály), díky níž správné kandidáty přivedeme k vám.

Jak vypadá výsledek?

Výsledkem jsou ti správní kandidáti sedící u vás v kanceláři na přijímacím rozhovoru či assessment centru.

<<< zpět na produkty

Garant produktu

Jiří

Jiří Landa

Textař, vypravěč a komunikační stratég

+420 734 15 85 85

jiri.landa@brandbakers.cz

stáhněte si PDF


Máte dotaz, chcete znát náš názor nebo nás chcete jen pozdravit? Napište nám:

Rychlý kontakt:
+420 734 158 585
+420 602 271 011
info@brandbakers.cz