Co pečeme > Realizace

Karirérní web - okno do života ve firmě

Co to je?

V našem pojetí představuje kariérní web okno do nitra vaší firmy. Jeho posláním je umožnit kandidátům nahlédnout dovnitřa poznat, co jste zač, v co věříte, jaká je vaše firemní kultura a kdo jsou vaši lidé, ještě dříve, než vstoupí do vašich dveří. Zásadní je zde opravdovost a výběr správného obsahu, který kandidáty skutečně zajímá.

Co vám to přinese?

Získáte funkční prostředek komunikace s vašimi kandidáty, hlavní přístav, do kterého je budete směrovat z vašich nábo-rových inzerátů, sociálních sítí či bannerů na internetu.

Díky struktuře, ověřené funkčnosti a především díky opravdovému obsahu zpracovanému v atraktivní formě bude váš kariérní web poskytovat ten správný zážitek těm správným kandidátům. Zkrátka, budete lépe přitahovat ty správné lidi.

Jak to pečeme?

Nejprve provedeme analýzu vaší stávající náborové komunikace.

Zadáme vám „domácí úkol“ spočívající v zodpovězení řady otázek v dotazníku, které nám pomohou pochopit, kým jako firma jste, v co věříte a jak vypadá vaše firemní kultura. 

Formou tříhodinového pracovního setkání s vámi rozebereme vaši firmu do šroubku a získáme informace důležité proopravdové a zároveň atraktivní představení vaší firmy.

Posbíráme u vás všechny informace a podklady a vytvoříme z nich obsah vašeho kariérního webu v ověřené struktuře. Připravíme návrh designu, tedy grafiky a funkční architektury webu, a vše s vámi prodiskutujeme.

Poté, co si vše odsouhlasíme, naprogramujeme váš kariérní web.

Jak vypadá výsledek?

Výsledkem je funkční a atraktivní kariérní web, ideálně ve forměmicrosite, který je skutečným oknem do vaší společnostia který vám pomůže získat ty správné kandidáty a významnězefektivnit váš náborový proces.

<<< zpět na produkty

Garant produktu

Jiří

Jiří Landa

Textař, vypravěč a komunikační stratég

+420 734 15 85 85

jiri.landa@brandbakers.cz

stáhněte si PDF


Máte dotaz, chcete znát náš názor nebo nás chcete jen pozdravit? Napište nám:

Rychlý kontakt:
+420 734 158 585
+420 602 271 011
info@brandbakers.cz