Co pečeme > Strategie

Strategie cílené náborové komunikace

Co to je?

Jedná se o strategický dokument, jehož cílem je nastavit komunikaci ve vztahu k určité cílové skupině lidí tak, aby z jejích řad přitahovala pro firmu ty správné kandidáty. 

Co vám to přinese?

Získáte jasnou představu o tom, jak s danou cílovou skupinou kandidátů komunikovat – jak jim předložit srozumitelnou a atraktivní hodnotovou nabídku. Budete vědět, co má být obsahem vaší komunikace, jaký jazyk a formu komunikace je žádoucí používat, kde, jakými prostředky a komunikačními kanály s cílovou skupinou komunikovat. V konečném důsledku získáte jasný manuál k tomu, jak realizovat funkční cílenou náborovou komunikaci.

Jak to pečeme?

Klíčovým vstupem pro tvorbu této komunikační strategie je popis rohodovacího procesu a rozhodujících kritérií kandidátů z vybrané cílové skupiny.

V okamžiku, kdy jej máme, zjišťujeme další charakteristiky cílové skupiny tak, abychom věděli, jaká forma komunikace je nejvhodnější, v jakém prostředí je oslovování nejefektivnější.

Definujeme jazyk, formu komunikace a vhodné komunikační prostředky.

Vytvoříme tzv. mapu komunikačních kanálů, která rozděluje jednotlivé komunikační kanály dle jejich důležitosti a schopnosti oslovit kandidáty z cílové skupiny.

Jak vypadá výsledek?

Vytvoříme strategický dokument, který je kombinací psaného textu a infografiky. Strategii s vámi před finalizací prodiskutujeme, provedeme případné korekce a nakonec vytvoříme výsledný dokument, který vám předáme v elektronické i tištěné podobě.

<<< zpět na produkty

Garant produktu

Jiří

Jiří Landa

Textař, vypravěč a komunikační stratég

+420 734 15 85 85

jiri.landa@brandbakers.cz

stáhněte si PDF


Máte dotaz, chcete znát náš názor nebo nás chcete jen pozdravit? Napište nám:

Rychlý kontakt:
+420 734 158 585
+420 602 271 011
info@brandbakers.cz