Co pečeme > Strategie

Design náborového procesu a předáváného zážitku

Co to je?

Tento produkt se věnuje designu jednotlivých prvků náborového procesu od náborového inzerátu až po aklimatizaci a zapracování nového zaměstnance. Každý z těchto prvků vám navrhneme tak, aby v něm kandidát získával zážitek potřebný k žádoucímu vnímání vaší značky. Jde zkrátka o to nastavit celý náborový proces tak, aby kandidáti k vaší značce zaměstnavatele cítili to, co chcete vy.

Co vám to přinese?

V první řadě zvýšíte efektivitu svého náborového procesu. Snáze se vám podaří identifikovat ty správné kandidáty (nejen kompetentní, ale i osobnostně odpovídající vaší značce) a odlišit je od kandidátů nesprávných. Zároveň budete ovlivňovat i pocity neúspěšných kandidátů a tím i to, jaký obraz o vaší společnosti budou šířit světem. 

Jak to pečeme?

V první řadě potřebujeme pochopit, jakou značku zaměstnavatele budujete, tedy co si o vaší společnosti mají kandidáti myslet, co mají cítit. V ideálním případě začínáme studiem vašeho BrandBooku (definice vaší značky) a pokud BrandBook vytvořený nemáte, položíme vám formou rozhovoru a dotazníku soubor otázek, které nám pomohou vámi budovanou značku popsat.

Následně analyzujeme váš stávající náborový proces a podobu zážitku, který v jeho jednotlivých prvcích kandidáti získávají.

Určíme optimální podobu předávaného zážitku v jednotlivých prvcích náborového procesu a celý náborový proces navrhneme/redesignujeme.

Jak vypadá výsledek?

Výstupem je ucelený dokument popisující celý váš náborový proces, podobu zážitku předávaného kandidátům a scénář toho, co se v jednotlivých prvcích procesu odehrává.

<<< zpět na produkty

Garant produktu

Petr

Petr Hovorka

Stratég a projektový vůdce

+420 602 27 10 11

petr.hovorka@brandbakers.cz

stáhněte si PDF


Máte dotaz, chcete znát náš názor nebo nás chcete jen pozdravit? Napište nám:

Rychlý kontakt:
+420 734 158 585
+420 602 271 011
info@brandbakers.cz