Co pečeme > Poznání

Analýza kandidátům předávaného zážitku

Co to je?

Jedná se o šetření, jehož cílem je poznat, jak vypadá zážitek, který kandidát získává v kontaktu s vaší společností v rámci náboro-vého procesu – od prvotního oslovení, přes obsah a formu komunikace a podobu předávaných informací, přijímací rozhovory, assessment centra, odmítnutí, přijímací rituály až po první týdny spojené s aklimatizací a zapracováním ve vaší společnosti.

Co vám to přinese?

Na vnímání vaší značky zaměstnavatele se zásadním způsobem podílí podoba zážitků, které kandidáti v kontaktu s vaší společností získávají. Celý náborový proces i outplacement a s nimi spojená komunikace by měly mít design, ve kterém kandidáti získávají předem definovanou podobu zážitku, který formuje jejich vnímání požadovaným způsobem. Nejste-li zcela novou společností, je pro formulaci optimálního zážitku důležité analyzovat a popsat současný stav, od kterého se pak další strategie i realizace odvíjejí.

Jak to pečeme?

Společně s vámi rozebereme krok za krokem celý proces náboru i outplacementu zaměstnanců a s tím spojenékomunikace. Jednotlivá místa/kontaktní body v tomto procesu analyzujeme a popíšeme parametry předávaného zážitku.

Vybereme několik zaměstnanců nováčků (cca 3–5) a několik kandidátů (cca 3–5) v jednotlivých fázích náborového procesua formou rozhovorů s nimi ověříme naše zjištění.

Jak vypadá výsledek?

Vytvoříme závěrečnou písemnou zprávu, kterou vám osobně

představíme a předáme v tištěné a elektronické podobě. 

<<< zpět na produkty

Garant produktu

stáhněte si PDF


Máte dotaz, chcete znát náš názor nebo nás chcete jen pozdravit? Napište nám:

Rychlý kontakt:
+420 734 158 585
+420 602 271 011
info@brandbakers.cz